ZORAN EVENTS

JĘDRZEJ ZORAN ŚWIERCZYŃSKI

    

TWÓJ EVENT W DOBRYCH RĘKACH!

MOJA OFERTA

KONFERANSJER

Doświadczenie, profesjonalizm i gwarancja udanego eventu

PREZENTER

Język polski i angielski na najwyższym poziomie

LEKTOR

Film, video, reklama radiowa i telewizyjna

EVENTY

Gwarancja i dbałość o wszelkie niezbędne elementy eventu

KONFERENCJE

Konferencje, sympozja, kongresy, eventy firmowe

DJ

Imprezy, wesela, urodziny, studniówki, wieczory panieńskie

GALERIA

Zawsze na najwyższym poziomie!

O MNIE

Jędrzej ZORAN Świerczyński

Nazywam się Jędrzej Świerczyński i jestem... szczęściarzem :) Od 20. lat moja praca jest bowiem moim wielkim hobby i sposobem na życie. Od 1995 roku jestem związany z radiem. Zaczynałem w poznańskim studenckim radiu „Afera”, by potem być m.in.: zastępcą szefa muzycznego Grupy Radiowej Agory (m.in. sieć „Złote Przeboje”) i szefem muzycznym Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Poznaniu – Radia Merkury S.A. Jestem również profesjonalnym lektorem. M.in.: co roku czytam na żywo listy dialogowe na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza „Ale Kino” - jednym z najważniejszych tego typu festiwali na świecie. Powyższe umiejętności potwierdza też unikalny dokument tzw. „Karta Mikrofonowa” uprawniająca mnie do występowania na antenie Polskiego Radia. Podczas mojej kariery dziennikarskiej miałem przyjemność przeprowadzić setki wywiadów. Rozmawiałem m.in.: z Anią Dąbrowską, Katie Meluą, Chrisem Bottim, Kasią Bujakiewicz, Nigelem Kennedym, Nelly Furtado, Rayem Wilsonem, Kayah, Anną Marią Jopek, Fismollem, czy z Kortezem. Jednocześnie rozwijam swoją drugą pasję, a więc imprezy wszelakie. Pierwszą poprowadziłem w 1998 roku i od tego czasu zgromadziło się ich na moim koncie ponad 1300 :) Dzięki bardzo dobrej znajomości języka angielskiego specjalizuję się w prowadzeniu imprez międzynarodowych.

KONTAKT

  • +48 602 185 860
  • Polska, cały kraj

W LICZBACH

23

Lata pracy radiowej

28

Lat pracy z muzyką

1300

Przeprowadzonych imprez

12000

Zadowolonych uczestników

ZAUFALI MI

Z Browar Pub Słodownia w Starym Browarze współpracuję od 12 lat jako DJ ZORAN znany wszystkim stałym bywalcom. Ponad 20 lat pracy z muzyką pozwala mi zawsze dobrać najlepsze brzmienia do oczekiwań!

Browar Pub Słodownia

Poznań
Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza w Poznaniu to impreza, którą cyklicznie wspieram swoim głosem od 2003 roku jako lektor filmowy, łącząc doświadczenie radiowe i lektorskie oraz perfekcyjny język polski i angielski.

ALE KINO

Poznań
Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla mnie już od lat wielka radość. Prowadząc Finały w Gorzowie Wielkopolskim od 2007 roku odczuwam wielką satysfakcję, że mogę wspomagać swoją osobą szczytne cele.

WOŚP

Gorzow Wielkopolski
Profesjonalizm, otwartość na sugestie (poparta również konieczną asertywnością) oraz duża kultura osobista sprawiły, że współpraca z Jędrzejem Świerczyńskim była dużą przyjemnością i wsparciem, podczas wyzwania jakim jest sprostanie prezentacji przed kilkusetosobowym audytorium. Wesołe usposobienie Jędrzeja, poczucie humoru oraz świetny kontakt z publicznością zapewniły wszystkim uczestnikom spotkania świetną zabawę.

Robert Boguszewski

LIDL - Dyrektor Regionu
Współpraca z Jędrzejem to czysta przyjemność. Wynika to z tego, że kocha to co robi i to słychać w każdej nucie, którą gra. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. A do tego niezwykle pozytywny, otwarty na potrzeby klienta. Wspaniały człowiek z wielkim sercem i ogromną energią i pasją. Wysoka kultura, zawsze uśmiech i wyczucie ludzi a dodatkowa zaleta to świetny angielski (przydatny przy imprezach międzynarodowych). Z Jędrzejem mam najwyższe poczucie komfortu bo wiem, że sukces eventowy murowany. Wielokrotnie z Nim współpracowałam i polecałam innym zawsze był to strzał w dziesiątkę

Magda Wawrzyniak

Tupperware Polska
Zapraszam do obejrzenia Partnerów, Firm, Poleceń i Eventów, które prowadziłem i prowadzę cyklicznie: Więcej ...

WIĘCEJ REFERENCJI

Polska
KONTAKT

Jeśli szukasz Prezentera, Konferansjera, Lektora na swój event, konferencję. Jeśli szukasz profesjonalnego DJa na imprezę, wesele lub inną okazję - Skontaktuj się ze mną!
Odpowiem na wszystkie pytania i pokażę Ci jak pracuję!

ZoranEvents  Jędrzej Świerczyński
tel: +48 602 185 860
e-mail:jedrzej.swierczynski@gmail.com

VIDEO WYWIADY

[ezcol_1third]Mike Reed na festiwalu Made In Chicago 2016 [/ezcol_1third] [ezcol_1third]Zespół De Press   [/ezcol_1third] [ezcol_1third_end] [/ezcol_1third_end]