Mój priorytet to… zapewnienie pełnego komfortu i gwarancja najwyższego poziomu !!!

 

Po spotkaniu ze mną zyskasz przekonanie, że jedną z tysiąca piętrzących się przed sobą spraw masz już z głowy. Jestem od tego, żeby pomóc!

Na podstawie uzyskanych informacji proponuję najlepsze dla Twojego wydarzenia rozwiązania, zapewniam wsparcie techniczne, transport, montaż i demontaż sprzętu no i oczywiście poprowadzenie Twojej imprezy w najlepszy, poparty dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, sposób!

ZAUFALI MI:

[ezcol_1third]Z Browar Pub Słodownia w Starym Browarze współpracuję od 12 lat jako DJ ZORAN znany wszystkim stałym bywalcom. Ponad 20 lat pracy z muzyką pozwala mi zawsze dobrać najlepsze brzmienia do oczekiwań!

[/ezcol_1third] [ezcol_1third]Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza w Poznaniu to impreza, którą cyklicznie wspieram swoim głosem od 2003 roku jako lektor filmowy, łącząc doświadczenie radiowe i lektorskie oraz perfekcyjny język polski i angielski.

[/ezcol_1third] [ezcol_1third_end]Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla mnie już od lat wielka radość. Prowadząc Finały w Gorzowie Wielkopolskim od 2007 roku odczuwam wielką satysfakcję, że mogę wspomagać swoją osobą szczytne cele.

[/ezcol_1third_end]

Robert Boguszewski – Dyrektor Regionu LIDL

„Profesjonalizm, otwartość na sugestie (poparta również konieczną asertywnością) oraz duża kultura osobista sprawiły, że współpraca z Jędrzejem Świerczyńskim była dużą przyjemnością i wsparciem, podczas wyzwania jakim jest sprostanie prezentacji przed kilkusetosobowym audytorium. Wesołe usposobienie Jędrzeja, poczucie humoru oraz świetny kontakt z publicznością zapewniły wszystkim uczestnikom spotkania świetną zabawę.”

Magda Wawrzyniak – Tupperware Polska

„Współpraca z Jędrzejem to czysta przyjemność. Wynika to z tego, że kocha to co robi i to słychać w każdej nucie, którą gra. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. A do tego niezwykle pozytywny, otwarty na potrzeby klienta. Wspaniały człowiek z wielkim sercem i ogromną energią i pasją. Wysoka kultura, zawsze uśmiech i wyczucie ludzi a dodatkowa zaleta to świetny angielski (przydatny przy imprezach międzynarodowych). Z Jędrzejem mam najwyższe poczucie komfortu bo wiem, że sukces eventowy murowany. Wielokrotnie z Nim współpracowałam i polecałam innym zawsze był to strzał w dziesiątkę.”

Ewelina Smosarska – HORECA Group

Jędrzej w dużym skrócie to: profesjonalizm, przygotowanie, chęć do działania i… wystarczy 😉

 

Marta Grzesiuk – Festiwal Filmów Młodego Widza „Ale Kino”, Festiwal „Animator”

Jędrzeja, w tym co robi, cechuje przede wszystkim pasja i zaangażowanie. Czytanie list dialogowych jest jego wielką miłością i dzięki temu każdy seans z jego udziałem to prawdziwa wyprawa w czasie i przestrzeni. To świetny lektor!

Katarzyna Kolasa i Karolina Tchórzewska – Kompania Wydarzeń Artystycznych

Z Jędrzejem po prostu lubimy pracować 🙂 Nawet po kilku dniach i nocach montażu i wyczerpującej gorączce przygotowań wiemy, że jak przyjedzie Jędrzej to oprócz świetnie wykonanej roboty, dostarczy nam również swój uśmiech i całą masę pozytywnej energii.

Iwona Twardowska – Bazar Poznański

Sala Biała poznańskiego Bazaru to wyjątkowe miejsce. Jędrzej doskonale wyczuwa klimat, jaki u nas panuje i dzięki temu każda prowadzona przez niego impreza to doskonała zabawa poprowadzona z wielką klasą.

Danuta Mankiewicz – Dyrektor Centrum Animacji Kultury, Puszczykowo

Z Jędrzejem pracujemy już od kilku lat i doskonale się rozumiemy. Organizując „Dni Puszczykowa” wiemy, że można mu zaufać i nawet podczas całkowicie nieprzewidzianych zdarzeń Jędrzej nie straci głowy.

Piotr Żłobecki – Senior Event Manager – „Afekt”- Agencja Reklamowa

Kiedy pracujemy z Jędrzejem mogę się skoncentrować na innych rzeczach, bo wiem kto zadba o właściwą imprezę. Wystarczy jedynie nakreślić mu ogólny zarys, przedstawić wymagania techniczne i… podać adres. Załatwione 😉

Michał Szadkowski – Agencja My Events

Chcesz mieć pewność, że event się uda? Zdaj się na Jędrzeja! On to naprawdę lubi i co więcej, wie jak porwać w tany każdą ekipę 😉

ZORANEVENTS – NAJCIEKAWSZE EVENTY i IMPREZY

 • Impreza dla Nivea Poland – teren Międzynarodowych Targów Poznańskich
 • Wręczenie nagród na Forum Fryzjerstwa LOOK oraz Forum Kosmetyki i Solariów beautyVISION – teren Międzynarodowych Targów Poznańskich
 • Impreza z okazji Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt FARMA z udziałem ministra rolnictwa
 • Cykliczne prowadzenie „Dni Puszczykowa”. W 2016 roku gwiazdami byli Jerzy Kryszak i zespół Piersi.
 • Cykliczne prowadzenie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie Wlkp.
 • Poprowadzenie Młodzieżowego Szczytu Klimatycznego – imprezy towarzyszącej XIV Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu – COP 14 – teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 • Impreza firmy Agora – Hotel Sheraton Kraków
 • Poprowadzenie po polsku i angielsku gali z okazji 25-lecia istnienia polskiego oddziału firmy Nijhof-Wassink – o ficjalnego dealera Renault Trucks i Volvo Trucks w Polsce – teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 • Impreza integracyjna dla firmy Skanska w Kudowie-Zdroju
 • Impreza plenerowa dla firmy Trasko (jeden z największych w Polsce producentów rusztowań)
 • Oprawa imprez integracyjno-szkoleniowych dla firmy doradztwa finansowego Expander – Centrum Kongresowe i Hotelowe w Jachrance k. Warszawy.
 • Poprowadzenie gali wręczenia Nagród Pracy Organicznej Gigant ’08 przyznawanych przez poznański oddział Gazety Wyborczej – Nagrodę otrzymał Krzysztof „Grabaż” Grabowski
 • Obsługa DJ-ska After-Party po wręczeniu nagród Komitetu Badań Radiowych. Jazz Hotl, Warszawa. Reprezentowałem sieć Złote Przeboje.
 • Impreza banku DNB Nord – Businessman Institute – Warszawa. Współprowadzenie z Martyną Wojciechowską.
 • Impreza na zakończenie spotkania szkoleniowego firmy Aegon – Warszawa, Platinum Club.
 • Set DJ-ski na na polskim stoisku na Targach Lotniczych ILA Berlin Air-Show. W 2012 roku Polska była współorganizatorem tej, jednej z najstarszych i największych imprez lotniczych na świecie.
 • Poprowadzenie imprezy integracyjno-szkoleniowej dla firmy Tupperware, Hotel „Warszawianka”, Jachranka.
 • Obsługa DJ-ska wieczoru galowego DIRECTIONS EMEA 2014 – Największego europejskiego wydarzenia organizowanego przez partnerów firmy Microsoft. W dniach 8-10 października ponad 1 000 uczestników z 43 krajów uczestniczyło w prelekcjach, warsztatach i sesjach networkingowych, podczas których prezentowano nowości kolejnej wersji systemu NAV – Microsoft Dynamics NAV 2014.
 • Obsługa DJ-ska imprezy grupy Wirtualna Polska – „Basen Artystyczny” – Warszawa.